Brīvrīks fotogrāfiju radīšanai divu toņu efektā

Gan attālinātā, gan arī klātienes sanāksmēs bieži izmantojam prezentācijas un daudzi varbūt ir pamanījuši šobrīd visai modīgo fotogrāfiju izveidi divos toņus. Ja izmantojam foto materiālu savā prezentācijā, iespējams, tās ir dažādos stilos, tonalitātēs un rada diezgan raibu iespaidu. Kā radīt viengabalainu, vienā tonalitātē veidotu vizuālo materiālu? Ir iespēja izmantot divu toņu vai "duo tone" efektu. Kā?

Soli Nr.1 Krāsu toņi

Izdomā, kas ir tie divi galvenie toņi, kuros tu vēlies savas fotogrāfijas izveidot. Ja tev ir korporatīvās krāsas, kuros arī ir jāveido fotogrāfija, piemēram, priekš prezentācijas, tad ņem divus galvenos – vienu gaišu/spilgtu un otru tumšu/spilgtu. Tas radīs nepieciešamo kontrastu. Tev ir jāzina savu izvēlēto toņu HEX (heksadecimiāli) kodi.

Solis Nr.2 Fotogrāfijas

Atlasi fotogrāfijas no savas kolekcijas vai foto bankām, kuras tu vēlies izmantot savā prezentācijā, banerī, bukletā utml.

Solis Nr. 3 Brīvrīks

Dodies uz Duotone by Shapefactory. Ļoti vienkāršs un lietotājam draudzīgs rīks, ar kura palīdzību sekunžu laikā ir iespējams izveidot foto materiālu divtoņu efektā.

Solis Nr. 4 Fotogrāfijas augšuplāde

Labajā augšējā stūrī atradīsi ikonu, uz kuras uzspiežot varēsi augšuplādēt savu fotogrāfiju. Ja tev nav savas fotogrāfijas un tu vēlies izmantot Unsplash foto banku – tā ir jau savienota ar šo rīku un tu ērti turpat augšējā labajā stūrī vari pēc atslēgas vārda meklēt bildes.

Solis Nr. 5 Toņu ievadīšana

Kreisajā pusē tu redzēsi divus apļus ar HEX kodiem. Uzklikšķinot uz kodiem – ievadi savus vēlamos, vai, ja tev nav tādi definēti, tev ir iespēja, izmantojot gan krāsu paleti (iegūst uzklikšķinot uz katru apli), gan arī lāsītes ikonu izvēlēties un dažādām krāsu paletes vai piedāvātājam kombinācijām.

Solis Nr. 6 Fotogrāfijas saglabāšana

Kad bilde ir izveidota, centrā spied pogu “Download” un tālāk liec iekšā savā fotogrāfijā. Vari veidot cik vien bildes tev ir nepieciešams ar šo bezmaksas rīku!