Brīvrīks personīgā zīmola spēka noteikšanai

Ir daudzi, kas vēlas noskaidrot, cik spēcīgs viņam vai viņai ir personīgais zīmogs. Vai ir viss izdarīts, lai teiktu, es spēju konkurēt ar citiem. Tāpēc šoreiz par brīvrīku, ko esmu radījusi pati: Interaktīvs tests, kas nosaka, cik spēcīgs ir tavs personīgais zīmols (skat. zemāk). Tas ir latviešu valodā un palīdzēs Tev soli pa solim iziet cauri galvenajiem pasākumiem, kas ir jāveic, lai noteiktu, vai viss iespējams ir darīts sava zīmola stiprināšanā.Brīvrīkā atspoguļotais peldētājs dzeltenā cepurītē esi Tu. Pēc katra jautājuma atbildes Tu uzreiz redzi, kad tu pārspēj vai kad tu sāc zaudēt saviem konkurentiem darba tirgū.


Kā lietot rīku? Ļoti vienkārši – spied pogu Sāc un atbildi uz astoņiem jautājumiem. Aicinu atbildēt godīgi, jo rezultātus redzēsi tikai Tu un galu galā tieši Tev ir vajadzīga godīga atbilde.


Kas tad ir svarīgi tavam zīmolam? Ir svarīgi jau no paša sākuma apzināties, vai tu vispār saproti, kas ir personīgais zīmols un vai tas tev piemīt. Nākamais solis jau ir saprast, kāda ir tava līdzšinēja reputācija, tai skaitā, digitālajā vidē, ar ko tu esi unikāls, kādus instrumentus un vai pareizos Tu izmanto.Personīgā zīmola kopšana nozīmē arī darbu ar sevi, pašattīstību savos zīmola virzienos. Ja tu esi eksperts konkrētā jautājumā vai nozarē, tad tu attīsti savas zināšanas un prasmes. Ja tu esi “vērtību sludinātājs”, tad tu seko līdzi jaunākajam un paplašini savu redzesloku. Tu izkop savu personību. Tu pielāgojies mūsdienu darba vides pieprasījumam un attīsti savas “soft skills”.


Apsveicu Tevi, ja Tu gala rezultātā tiec sveikts kā uzvarētājs. Tas nozīmē, ka Tavs personīgais zīmols ir tiešām labās rokās. Vienīgais atceries – personīgā zīmola kopšana ir mūža darbs! Ja gadījumā kauss tev būs gājis secen, tas nozīmē, ka ir vēl pasākumi, kurus tu vari veikt, lai labāk izkoptu un saprastu savu personīgo zīmolu. Galvenais mērķis būt soli priekšā konkurentiem, lai ir tava motivācija. Ko uzlabot – atbilde ļoti vienkārša. Piestrādāt pie tiem jautājumiem, kur tev atbildes bija ‘nē’ vai ‘daļēji’. Lasi manu blogus vai izmanto klātienes un online meistardarbnīcu iespējas!


(Testu vari palielināt pa visu ekrānu, ja nospiedīsi trīs baltos punktiņus labajā stūrī).